31/07/20 Results

PREVIOUS ROUND WINNERS:
Dean Roberts
Jessica Bramhall
Phil Halls
Paul Morris
Chris Critchley
Mark Davies
Richard Todd
Dave Orrell
Michael Stevenson
Andrew Williams
Harry Bowers
Sean Woodley
Mary Ann Armstrong
James Butler
Anthony Leigh
Martin Hamilton
Kirsty Sumner
Noel Bishop
Stephen Maddocks
Michael Carter
Isobel Johnson
Margaret Burns
Keelie Mcdowell
Ian Knox
Hilary Langlands
Aaron O'connor
Mark Clarke
Eva Thomson
Tony Gober
Christian Gamble
Andrew Merrills
Jonathan Arnott
Troy Claridge
Ulrica Mitchell
Graham Mcbride
Gary Westhead
Patrick Phee
John Humphreys
Rob Jones
Stuart Pattison
Rob West
James Cheetham
Charlie Snell
Nigel Baker
Michael Graham
Stuart Boddy
Sam Allin
Niall Gordon
James Brittain
Ashley Green
Stuart Dickinson
Claire Ibbotson
Neil Griffiths
Len Mc Evitt
Ricki Charlton
Daniel Ibbotson
Mike Clarke
Seamus Rickard
Paul Paterson
Paula Ware
Brian Paterson
John Smith
Robert Rabbetts
Lee Busby
Paul Thomas
Doug Johnson
Paul Stephenson
Calum Ross
Jean Mcgregor
Karen Schwab
Richard Curner
Timothy Pestell
Karen Winter
Mark Tilley
Creig Rebbeck
Jake Watson
Gari Wyn Owen
Charlie Carter
Graham Cole
Jenny Manock
Robert Harrison
Richard Bolland
Janet Cordwell
Mark Tarry
Ali Rennie
Sarah Tulip
Peter Howells
Steve Mutton
Bernard Ryan
Paul Windsor
Gary Ormiston
Sara Nicol
Tom Morton
David John Mcniven
Peter Hale
Samantha Spenceley
Richard Palmer
Gillian Phelan
Tony Barton
William John Wallace Campbell
+99 more
YOUR LAST ROUND:
0 Winners
0 Placed
7 Unplaced
  • Race 1: 13:45 Goodwood
    1st
    One Master
    J:  Tom Marquand
    6/4
  • 2nd
    Valeria Messalina
    J:  L Dettori
    12/1
  • 3rd
    Althiqa
    J:  W Buick
    11/2
  • Race 2: 14:15 Goodwood
    1st
    Tilsit
    J:  R L Moore
    10/1
  • 2nd
    My Oberon
    J:  Tom Marquand
    3/1
  • Race 3: 14:25 Pontefract
    1st
    Highwaygrey
    J:  D Allan
    6/5
  • 2nd
    Baryshnikov
    J:  G Lee
    4/1
  • Race 4: 14:45 Goodwood
    1st
    Prompting
    J:  Harry Bentley
    3/1
  • 2nd
    Urban Icon
    J:  P J Dobbs
    12/1
  • 3rd
    Afaak
    J:  Dane O'Neill
    25/1
  • Race 5: 14:55 Pontefract
    1st
    Frankenstella
    J:  B A Curtis
    3/1
  • 2nd
    Single
    J:  George Bass
    11/4
  • 3rd
    Blue Beirut
    J:  George Rooke
    11/2
  • Race 6: 15:15 Goodwood
    1st
    Battaash
    J:  Jim Crowley
    2/7
  • 2nd
    Glass Slippers
    J:  T Eaves
    14/1
  • Race 7: 15:45 Goodwood
    1st
    Pablo Escobarr
    J:  Tom Marquand
    9/2
  • 2nd
    Desert Encounter
    J:  Jim Crowley
    11/4

Thanks for your feedback!